Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Публікації Повнотекстові публікації кафедри - Частина 4
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions

Повнотекстові публікації кафедри - Частина 4

Вверх на рівень
Діденко Д.Г. Взаємодія агентів в розподіленій дискретно-подійній системі імітаційного моделювання OpenGPSS.
 
Діденко Д.Г. Від послідовного моделювання в системі GPSS\World до розподіленого моделювання в OpenGPSS.
У статті розглянуті різні аспекти проведення експериментів у дискретно-подієвих системах GPSS/PC, GPSS\World і OpenGPSS, порівнюються їх якісні та кількісні результати роботи. Запропоновано підхід поділу експерименту на незалежні частини для паралельного виконання на вузлах кластера з наступною збіркою результатів, який призводить до підвищення продуктивності системи або зменшення часу моделювання і при цьому не впливає на правильність кінцевих результатів.
Діденко Д.Г. Агент реплікації в розподіленій дискретно-подійній системі імітаційного моделювання OpenGPSS.
В докладі розглянуті питання реплікації у розподіленій дискретно-подійній системі імітаційонного моделювання OpenGPSS, що збудована на агентній технології та реалізована на основі PL/SQL в СУБД Oracle. Також розглянуті питання створення, копіювання та вилучення об’єктів у розподілених системах.
Діденко Д.Г. Агентна архітектура розподіленої дискретно-подійної системи моделювання бізнес-процесів.
 
Діденко Д.Г. Реплікація в розподіленій дискретно-подійній системі імітаційного моделювання OpenGPSS.
 
Діденко Д.Г. Тиражування незалежних сегментів обчислювального експерименту в розподіленій дискретно-подійній системі імітаційного моделювання OpenGPSS.
 
Діденко Д.Г. Особливості переходу від послідовного моделювання у системі GPSS\World до розподіленого моделювання у системі OpenGPSS.
 
Діденко Д.Г. Особливості роботи СМО з абсолютним пріоритетом обслуговування у системі моделювання OpenGPSS.
 
Діденко Д.Г. Порівняння швидкості проведення експериментів в системах імітаційного моделювання OpenGPSS і GPSS/PC.
 
Діденко Д.Г. Реалізація тиражування незалежних сегментів обчислювального експерименту в розподіленій дискретно-подійній системі імітаційного моделювання OpenGPSS.
 
Томашевський В.М., Діденко Д.Г. Порівняння результатів роботи систем імітаційного моделювання OpenGPSS та GPSS/PC.
У статті розглянуті різні аспекти проведення експериментів у дискретно-подійних системах OpenGPSS і GPSS/PC, порівнюються їх якісні та кількісні результати роботи. Запропоновано підхід поділу експерименту на незалежні частини для паралельного виконання на вузлах кластера з наступною збіркою результатів, який призводить до підвищення продуктивності системи або зменшення часу моделювання і при цьому не впливає на правильність кінцевих результатів.
Томашевський В.М., Діденко Д.Г. Агентна архітектура розподіленої дискретно-подійної системи імітаційного моделювання OpenGPSS.