Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Працевлаштування. Наші партнери. Тренінги Наші партнери
Document Actions

Наші партнери


SAP Україна


SAP - світовий лідер серед постачальників програмних рішень для керування бізнесом, призначених для всіх типів промисловості й для будь-якого ринку. Компанія SAP, заснована в 1972 році, штаб-квартира якої розташована у Вальдорфі, Німеччина, є найбільшим у світі розробником програмного забезпечення й посідає третє місце серед незалежних софтверних компаній у світі.

Рішення SAP для керування бізнесом допомагають підприємствам у всьому світі вдосконалювати взаємини із клієнтами, розширювати спільну діяльність із партнерами й підвищувати ефективність діяльності компаній у рамках логістичних ланцюжків і бізнесів-операцій. Ці рішення базуються на платформі SAP NetWeaver, що підтримує інновації й забезпечує зміни бізнесу
Галузеві рішення SAP ефективно підтримують унікальні ключові бізнес-процеси більш ніж 25 галузей, включаючи сферу високих технологій, охорону здоров'я, сферу роздрібної торгівлі, державний і фінансовий сектоиа й багато інших.

Компанія SAP вийшла на український ринок в 1995 році. Функціями українського підрозділу компанії SAP, ТОВ «САП Україна» (SAP Ukraine), є продаж і супровід програмного забезпечення SAP, консультативні послуги із впровадження, навчанню користувачів, моніторинг і відображення змін українського законодавства в рішеннях SAP.


ІнкомІнком, найбільша українська IT-Компанія, що надає весь спектр послуг в області інформаційних технологій
Лідерство Інком підтверджують: унікальні, інноваційні розробки; успішно реалізовані проекти по всій Україні; більше 1900 кваліфікованих фахівців; 30 філій, що забезпечують високоякісну підтримку й обслуговування на місцях


Основними напрямками діяльності компанії є:

 • Бізнес рішення
 • Інженерна інфраструктура
 • IT-Консалтинг
 • Комплекси безпеки
 • Підготовка й сертифікація IT-Фахівців
 • Сервери й системи зберігання даних
 • Мережі й телекомунікації


Всі підрозділи Інком тісно взаємодіють один з одним і поєднуються, створюючи складні інтегровані комплексні рішення, що включають у себе роботи з усіх перерахованих вище напрямків. Таким чином, клієнти компанії реалізовують найскладніші, у тому числі територіально розподілені проекти, за допомогою одного постачальника послуг. По кожному об'єкту фахівці Інком надають клієнтам послуги консалтингу, включаючи фінансово-економічний аналіз із погляду його ефективності, строків окупності й оптимальності


ТОВ "Арт-Майстер"


Компанія ТОВ " Арт-Майстер" працює на ринку IT України вже більше 8-и років. У даний момент у компанії працює більше 500 чоловік.

Основними напрямками діяльності ТОВ " Арт-Майстер" є:

 • розробка ПЗ
 • розробка Гіс-Рішень
 • захист інформації
 • послуги електронного цифрового підпису
 • навчання в сфері IT
 • консалтинг
 • технічна й технологічна підтримка
 • продаж ліцензійного ПЗНауково-дослідний інститут Прикладних інформаційних технологій


Науково-дослідний інститут Прикладних інформаційних технологій утворений 21 жовтня 1999 року. З 20.06.2000р. Інститут входить до складу Кібернетичного центру НАН України

Кількість співробітників інституту в 2005 році склало 168 чоловік

Інститут має великий досвід роботи з накопичення великих об'ємів даних та їх аналізу, власні розробки програмних засобів для супроводу документообігу, систем керування, комплексного захисту інформації й вирішує широкий спектр задач

Інститут займає лідируючі позиції в країні по розробці й впровадженню програмно-апаратних комплексів захисту інформації. НДІ ПІТ розробляє й використовує у своїх продуктах найсучасніші засоби криптографічного захисту власного виробництва, які мають сертифікат відповідності Укрсепро і зареєстровані в Державному департаменті інтелектуальної власності. Проводяться дослідження і розробляється методика впровадження засобів технічного захисту інформації заснованих на сучасних принципах - біометричних систем, систем, у яких використовуються смарт-карти, систем розпізнавання образів
EPAM Systems


 Epam_poster

В основі досягнень EPAM Systems лежить розуміння, що основною і найважливіший ресурс компанії - це люди. Виконуючи всі більш складні проекти, EPAM Systems не просто відкрита професійним фахівцям, але і зацікавлена в їх подальшому розвитку.

EPAM Systems пропонує співробітникам:

 • Інноваційні проекти

  Масштаб EPAM (4500 фахівців) дозволяє працювати з найбільшими замовниками, над найскладнішими і цікавими проектами. Багато хто з них інноваційних за своєю природою, як, наприклад, перше в СНД Електронний Уряд республіки Казахстан або перша в Росії система он-лайн продажу авіаквитків, перша комплексна система автоматизації діяльності недержавного пенсійного фонду. Особливе місце серед проектів EPAM займають розробки для світових лідерів індустрії програмного забезпечення (SAP, Hyperion і багатьох інших), що дозволяють зайнятим у них фахівцям першими придбати унікальну технологічну експертизу.

 • Фінансову стабільність

  EPAM пропонує співробітникам великий соціальний пакет і конкурентну заробітну плату, яка регулярно переглядається і відображає досягнення конкретної людини.

 • демократичну культуру

  EPAM Systems - компанія, що поєднує переваги глобальності з увагою до кожного конкретного співробітнику і демократичністю спілкування. Це відкриває великі можливості для професійного розвитку і служить вигідним тлом для корпоративних свят, спільного відпочинку та спортивних змагань.

 • Розвиток

  Інвестиції в розвиток співробітників - один з принципів компанії. EPAM надає всім бажаючим можливість пройти внутрішні та зовнішні тренінги, підвищити рівень володіння англійською мовою, розширити свою професійну компетенцію за рахунок роботи над проектами в різних галузях економіки, а також над проектами для замовників з різних країн.

  Тренінг у EPAM Systems - це можливість підвищити свою кваліфікацію, визначивши, яке з напрямків підходить Вам найбільше.

  Що отримують слухачі тренінгів:

  спілкування з професійними викладачами;
  сертифікат EPAM Systems, який видається по закінченню тренінга;
  можливістьпочати свою кар’єру в EPAM Systems.


  Всі тренінги компанії проводяться безкоштовно.