Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Коновалюк М. М.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions

Коновалюк М. М.

Коновалюк Максим Михайлович — к.т.н., асистент кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ».

Закінчив з відзнакою Інститут прикладного системного аналізу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в 2009 р. та вступив до аспірантури цього навчального закладу. У 2013 під керівництвом д.т.н., проф. П.І.Бідюка захистив кандидатську дисертацію «Інформаційна технологія для оцінювання і прогонозування нелінійних нестаціонарних фінансових процесів» за спеціальністю 05.13.06 — інформаційні технології. Працює в університеті з 2012.

Область наукових інтересів: нелінійні моделі змінної волатильності; оцінювання параметрів нелінійних моделей; аналіз якості даних (data quality); технології програмування.

Викладає лекції, проводить практичні заняття, лабораторні роботи з навчальних дисциплін: «Алгоритми та аналіз складних систем»; «Проектування автоматизованих інформаційних систем»; «Теорія програмування»; «Сучасні технології програмування»; «Програмна інженерія»; «Чисельні методи».Розробляє методичне забезпечення цих курсів.

Керівник виробничої практики «бакалаврів».

Читає лекції та проводить заняття з курсової підготовки в компанії «ЕPAM Systems» з вивчення мови Java.

Автор 19 наукових праць, з них: .«Байєсівський аналіз моделі стохастичної волатильності в середовищі OpenBUGS (2011); «Оцінювання параметрів моделі стохастичної волатильності з використанням алгоритму Гіббса» (2012); «Модифікована модель стохастичної волатильності» (2012); «Інформаційна система для прогнозування волатильності валютних курсів» (2012).
http://intellect.mmsa.kpi.ua/profile/kmm58